Kotły Parowe dla Przemysłu oraz Sektora energetycznego

Kotły parowe – wysoka efektywność i niska emisyjność

LOOS BOSCH to firma o ugruntowanej na rynku pozycji, w Polsce jesteśmy już od 25 lat i wciąż pozostajemy liderem w swojej branży. Produkujemy kotły parowe o różnorodnej konstrukcji, o wydajności na poziomie od 175 do 55000 kg/h dla szerokiej gamy zastosowań. Oferujemy kotły, które spełniają różnorodne wymagania, a ze względu na zmniejszenie zapotrzebowania na wytwarzanie pary umożliwiają niską emisyjność. Jesteśmy także niezwykle dumni z tego, że zapewniamy maksymalną efektywność energetyczną naszych systemów, która pozwala na oszczędność mediów.

 Co wyróżnia kotły parowe?

Kluczowe cechy, które posiada każdy nasz kocioł parowy to jakość w połączeniu z łatwością obsługi. To prawdziwa technologia przyszłości. Tworząc kotły parowe przemysłowe, stosujemy zintegrowane systemy automatyki i regulacji. Zastosowane w naszych kotłowniach parowych inteligentne sterowanie marki Bosch zapewnia wygodną i w pełni automatyczną pracę kotła i wszystkich jego modułów. Gwarantujemy jakość, na której można polegać – dostęp do części zamiennych i prawdziwa niezawodność są dla nas normą. Możemy się także poszczycić najwyższej klasy obsługą posprzedażową. Uruchomiliśmy dedykowaną platformę internetową, na której klienci mogą zapoznać się ze wszystkimi oferowanymi dla nich usługami, a także zapewniamy fachową pomoc przez całą dobę i siedem dni w tygodniu.

Zastosowanie kotłów parowych

W zależności od zapotrzebowania klienta, oferujemy wiele wariantów wyposażenia dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb. Nasze kotły parowe przeznaczone są zarówno dla odbiorców przemysłowych, jak i strefy usługowej. To kotły parowe składające się z kilku modułów doskonale dopasowanych do wymogów użytkownika. Niezwykle ważne jest dla nas także to, że nasze urządzenia (m.in. kotły parowe gazowe)  stanowią wsparcie dla firm dążących do dekarbonizacji. Umożliwiają one zorientowane na przyszłość niskie emisje, zgodne z dyrektywami unijnymi. Wspólnie walczymy o zieloną przyszłość dla naszej planety.

Zobacz także

Kotły wodne Kotły elektryczne Kotły hybrydowe Kotły wodorowe Kotły odzysknicowe