Kotły wodne w Energetyce Przemysłowej

LOOS BOSCH istnieje na polskim rynku od 25 lat. To firma, która produkuje automatyczne kotły wodne o szerokim zakresie zastosowań. Uznana seria przemysłowych kotłów wodnych UNIMAT dzięki swojej konstrukcji pozwala generować ciepło i gorącą wodę z wysoką wydajnością. To rozwiązanie w pełni zaspokaja wszystkie wymagania w zakresie małych i dużych mocy. Kotły grzewcze i kotły wodne naszej marki posiadają rozwiązania przeznaczone do stosowania w zapotrzebowaniu na ciepło na poziomie od 650 do 38 000 kW. Do najważniejszych ich cech należy efektywność energetyczna. To dzięki niej nasze urządzenia dają tak pożądaną oszczędność zasobów. Jednocześnie zastosowane rozwiązania z zakresu inteligentnego sterowania zapewniają w pełni automatyczną pracę kotła.

 Kocioł wodny – oszczędne i efektywne rozwiązanie dla przemysłu

Nasze kotły wodne typu przemysłowego wyróżnia unikatowa konstrukcja oraz jakość wykonania.  Ich konstrukcja zapewnia bardzo efektywne wytwarzanie energii. Jest to pożądane rozwiązanie dla wszelkich gałęzi przemysłu, które wymagają zastosowania zakresu mocy od 650 do 38 000 kW. Posiadamy w swojej ofercie rozwiązania dopasowane do potrzeb różnorodnych klientów, wszystkie je łączy jednak maksymalna efektywność energetyczna i sprawność. Wiemy od naszych klientów, jak ważna jest dla nich oszczędność paliwa i mediów, dlatego cieszy nas wysoka efektywność naszych systemów. Nasza oferta to także najwyższa możliwa dyspozycyjność w zakresie obsługi posprzedażowej. Uruchomiliśmy dedykowaną platformę internetową, na której klienci mogą zapoznać się ze wszystkimi oferowanymi dla nich usługami, a także zapewniamy fachową pomoc przez całą dobę i siedem dni w tygodniu, również w święta (pod dedykowanym numerem infolinii).

Gdzie sprawdzą się kotły wodne?

Kotły wodne podział: Kotły wodne UT-L idealnie sprawdzą się jako rozwiązanie dla systemów centralnego ogrzewania i lokalnych źródeł ciepła o zróżnicowanych profilach zastosowań.

Kotły wodne o sprawdzonej trójciągowej konstrukcji stosowane są w przemyśle od dziesiątek lat, a ich zaletą jest bezsprzecznie szeroki zakres zastosowań w przemyśle, w zakładach ciepłowniczych i energetyce. Kotły wodne UT-HZ to niezawodne i wydajne produkty umożliwiające budowę największych kotłowni wodnych dla energetyki przemysłowej i zawodowej. Gwarantujemy dostępność części zamiennych nawet dla kotłów przemysłowych wyprodukowanych szereg lat wcześniej.

Kotły wodne dostosowane do indywidualnych potrzeb

LOOS BOSCH posiadając 25 lat doświadczenia w Polsce, pozostaje w liderem w produkcji kotłów wodnych w kraju. Wymiary i wyposażenie naszych produktów są dostosowane do potrzeb klientów dzięki licznym opcjom i możliwości wprowadzania zmian. Niezwykle ważne jest dla nas także to, że nasze urządzenia (m.in. kotły wodne) stanowią wsparcie dla firm dążących do dekarbonizacji. Umożliwiają one zorientowane na przyszłość niskie emisje, zgodne z dyrektywami unijnymi. Razem z naszymi klientami dokładamy cegiełkę do wspólnej walki o zieloną przyszłość dla naszej planety.

 
Zobacz także

Kotły parowe Kotły elektryczne Kotły hybrydowe Kotły wodorowe Kotły odzysknicowe