Asystent/tka w Dziale Administracji

Stanowisko:

  • Asystent/tka w Dziale Administracji

Twoje zadania:

  • obsługa administracyjno-biurowa firmy
  • wsparcie w zadaniach związanych z procesami kadrowymi oraz księgowymi
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji w firmie
  • monitorowanie terminów płatności i przypominanie o należnościach
  • organizacja delegacji i podróży służbowych: rezerwacja hoteli, lotów
  • organizacja imprez firmowych oraz szkoleń firmowych,
  • wsparcie przy raportowaniu

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem, ale nie zamykamy się na zmotywowane do nauki i zaangażowane osoby, dla których to będzie pierwsza praca 😊
  • mile widziane doświadczenia związane z wystawianiem faktur
  • znajomość MS Office i obsługi urządzeń biurowych,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie, dokładność,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz kultura osobista,

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę na zastępstwo (ok. 1,5 roku)
  • możliwości zdobycia doświadczenia i poznania specyfiki pracy w firmie inżynieryjnej
  • opieka medyczna PZU Zdrowie,
  • ubezpieczenie grupowe na życie ze składką finansowane przez pracodawcę,
  • dopłata do wypoczynku „wczasy pod gruszą”
  • możliwość skorzystania z nauki języka angielskiego finansowana przez pracodawcę

1

Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności.

Rozumiem