Inżynier Wsparcia Technicznego

Stanowisko:

  • Inżynier Wsparcia Technicznego

Twój zakres obowiązków

  • Dobór urządzeń i kompletacja instalacji dla klientów, z wykorzystaniem produktów dystrybuowanych przez firmę LOOS BOSCH (m.in. kotły wodne, parowe, elektryczne)
  • Przygotowanie/dostosowanie schematów P&I dla dobranych urządzeń,
  • Wsparcie techniczne dla projektantów, firm wykonawczych i regionalnych Menedżerów Sprzedaży w zakresie ofert i rozwiązań technicznych
  • Tworzenie dokumentacji odbiorowej dla UDT (badanie zespołów)
  • Wizyty na inwestycjach w ramach doradztwa technicznego dla wykonawcy, projektanta i inwestora

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub w toku), mile widziane związane z tematyką energetyczną, ciepłowniczą lub mechaniczną
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z doborem urządzeń, maszyn, kompletacją instalacji, doradztwem technicznym
  • Znajomość zagadnień związanych z obsługą i eksploatacją urządzeń energetycznych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentacją przetargową SIWZ
  • Dobrą znajomości języka angielskiego ( min. B2) pozwalająca na sprawną komunikację z międzynarodowymi partnerami biznesowymi i klientami
  • Dobrą znajomość narzędzi MsOffice oraz AutoCad.
  • Wysoko rozwiniętą orientację na klienta, łatwość w budowania relacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i dobrą organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
  • Perspektywę długofalowej współpracy w firmie będącej wyłącznym dystrybutorem kotłów przemysłowych firmy Bosch w Polsce
  • Możliwości rozwoju m.in. przez udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Opieka medyczna z rozszerzonym zakresem w PZU
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Bezpłatne miejsce parkingowe pod biurem
  • Praca stacjonarna w biurze zlokalizowanym na Żoliborzu

1

Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności.

Rozumiem