Kierownik Działu Technicznego

Stanowisko:

  • Kierownik Działu Technicznego

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem inżynierów wsparcia technicznego

  • Monitoring zgłoszeń, identyfikacja problemów oraz zarządzanie incydentami priorytetowymi – bieżący kontakt z klientami w razie eskalacji;

  • Przygotowanie raportów dotyczących realizacji zadań zespołu oraz jakości i terminowość realizacji projektów;

  • Nadzór nad bazą wiedzy i aktualizacją dokumentacji wsparcia technicznego w oparciu o najnowsze informacje na temat produktów firmy;

  • Dbałość o sprawny przepływ informacji pomiędzy działałem i fabrykami producentów, oraz udzielanie wsparcia merytorycznego dotyczącego produktów dla innych działów w firmie;

  • Doradztwo techniczne przy ofertowaniu i realizacji kontraktów (m.in. analiza projektów, pomoc w decyzji w temacie doboru urządzeń rozwiązań technicznych)

  • Aktualizacja wiedzy na temat przepisów i norm obowiązujących dla obrotu kotłami przemysłowymi i ich osprzętu

  • Inicjatywa przy wprowadzaniu wewnętrznych norm i procedur, mających zmaksymalizować efektywność działań wykonywanych przez poszczególne działy

  • Organizacja szkoleń technicznych dla pracowników, klientów, projektantów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie zarządzania działem technicznym lub zespołem inżynierów w firmie z branży energetycznej. Ewentualnie kilkuletnie doświadczenie eksperckie w rolach technicznych w branży energetycznej  oraz  dodatkowe doświadczenie w zarządzaniu zespołem w innych branżach;

  • Dobra znajomości języka angielskiego (min. B2)  pozwalająca na sprawną komunikację z międzynarodowymi partnerami biznesowymi i klientami

  • Dobra znajomość narzędzi Ms Office;

  • Wysoko rozwinięta orientacja na klienta, łatwość budowania relacji w różnorodnym środowisku pracy

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Mocno rozwinięta świadomość biznesową i zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę

  • Perspektywę długofalowej współpracy w firmie będącej wyłącznym dystrybutorem kotłów przemysłowych firmy Bosch w Polsce

  • Możliwości rozwoju m.in. przez udział w specjalistycznych szkoleniach

  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego

  • Opieka medyczna z rozszerzonym zakresem w PZU

  • Ubezpieczenie grupowe na życie

  • Bezpłatne miejsce parkingowe pod biurem

  • Samochód służbowy do użytku prywatnego

  • Praca stacjonarna w biurze zlokalizowanym na Żoliborzu

1

Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności.

Rozumiem