Koordynator w Dziale Serwisu

Stanowisko:

  • Koordynator w Dziale Serwisu

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i planowanie pracy dla zespołu serwisantów wspierających klientów LOOS BOSCH na terenie całej Polski
  • Zarzadzanie kalendarzem aktywności serwisowych
  • Ścisła współpraca z klientami serwisowymi w zakresie technicznym, finansowym, ustalania terminów serwisowych i niezbędnych dla serwisantów dostępów i pozwoleń,
  • Nadzór nad umowami i ofertami serwisowymi
  • Koordynacja i dystrybucja zapotrzebowania na materiały i sprzęt niezbędny do realizacji zadań serwisowych
  • Współpraca z dostawcami urządzeń i maszyn wykorzystywanych w serwisowanych instalacjach
  • Rozliczanie czasu pracy zespołu serwisowego
  • Przygotowanie raportów dotyczących realizacji zadań zespołu oraz jakości i terminowości

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z koordynowaniem prac zespołów serwisowych
  • Dobra znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Dobra znajomość narzędzi MsOffice,
  • Łatwość w komunikacji, orientacja na klienta, umiejętność w budowania relacji w różnorodnym środowisku pracy
  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Sumienność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Mocno rozwiniętą świadomość biznesową i zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
  • Perspektywę długofalowej współpracy w firmie będącej wyłącznym dystrybutorem kotłów przemysłowych firmy Bosch w Polsce
  • Możliwości rozwoju m.in. przez udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Opieka medyczna z rozszerzonym zakresem w PZU
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Bezpłatne miejsce parkingowe pod biurem

1

Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności.

Rozumiem